SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Zábava > Rodinné vstupné v Aqualandu Moravia zrušeno

Rodinné vstupné v Aqualandu Moravia zrušeno

Rodinné vstupné v Aqualandu Moravia zrušeno Velká letní revoluce v Aqualandu Moravia. V Aqualandu Moravia se pro letošní léto rozhodli k razantnímu kroku a oznamují: v Aqualandu Moravia je rodinné vstupné zrušeno.

Opravdu, Aqualand Moravia zrušil na léto rodinné vstupné. Ale nic si z toho nedělejte. To totiž znamená jedinou věc a to, že vstup pro děti do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách je v létě zcela zdarma! Ke každé vstupence pro dospělého, dostanete vstupenku pro dítě do 150 cm ZDARMA! Akce je platná pouze pro celodenní vstupenky zakoupené v předprodeji přes e-shop.

Můžete tak s celou rodinou navštívit i vy tento vodní kout plný zábavy a odpočinku. A nezapomeňte, že aqualand se rozhodl, že bude lepší děti pouštět zdarma. :-)

Každoročně roste obliba a návštěvnost nejen Aqualandu Moravia, ale i všech ostatních aquaparků a to především v letních měsících. Nejen, že dokáží příjemně ochladit vaše tělo, ale na řadu přichází i zábava na místních atrakcích.

Pro ty nejmenší jsou k dispozici brouzdaliště plná nejrůznějších prvků. Vodní prolézačky, vodní děla a pistole na vodu, fontány a další hračky spolehlivě děti zabaví na celý den.

Ti odvážnější se rádi sklouznou na některém z tobogánů a skluzavek. Většina aquaparků rozděluje tobogány podle obtížnosti. Ty pomalejší se řadí do kategorie snadných a ty prudké a rychlé naopak do obtížnějších. Avšak nemusíte mít obavu, i ty nejrychlejší jsou zcela bezpečné.

Některé tobogány se dokonce sjíždějí na speciálních nafukovacích sedačkách, člunech a kruzích. To ještě více umocňuje zážitek z takovéto atrakce. Dopředu se posunují i technologické možnosti a tak když budete chtít, tobogán vám dnes může při sjíždění vyfotit momentku, na kterou budete ještě dlouho radostně vzpomínat.

Až se pořádně vyřádíte, nasmějete a unavíte, nechoďte ještě domů. Načerpat nové síly můžete ve wellness části aqua parku.

Čeká tu na vás příjemná relaxace ve vířivce, inhalace a nahřátí ve finské sauně a dokonalé osvěžení v bazénu plném ledu, přesně tak, jak to má být. O vaše bolavá záda se postarají maséři a vaše myšlenky na něco dobrého zažene čerstvě namíchaný koktejl.

Tak co na to říkáte, nezní to lákavě? Přijeďte letos navštívit některý komplex aquaparků, aqualandů či termálních koupališť v Česku, na Slovensku nebo v Maďarsku.

Vyberte si výhodné vstupné se slevou, třeba s dítětem zdarma.

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.


Slevový server garantuje: