SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Relax > Dopřejte si neobyčejný a intimní zážitek

Dopřejte si neobyčejný a intimní zážitek

Kdy vyzkoušet solnou jeskyni Tantrické masáže bývají velmi často zaměňovány s erotickými masážemi. To jsou však dvě naprosto rozdílné věci. Zatímco erotické masáže mají za cíl pouze tělesné vzrušení a uspokojení, tantrická masáž je o vnímání celého těla i lidské duše. Sexualita a milostné umění představují pouze část zajímavého životní filozofie zvané tantra.

Tantra masáže - intimní zážitek, který předčí vaše očekávání

Možná si právě v tento moment lámete hlavu, čím překvapit někoho hodně blízkého, partnera či partnerku nebo nejbližší kamarádku. Máte-li dost tradičních dárků, darujte jim skutečně nevšední zážitek v podobě tantrické masáže.

Tantrická masáže ale nemusí být originální dárek pouze pro jednotlivce, stále častěji je využívají i páry.

Tantrická masáž je více než jen sexuální prožitek

Hodně lidí si pod tantrickou masáží představí maséra či masérku, které se jich dotýkají po celém těle včetně jejich intimních partií. Tantru vnímají čistě jako erotickou záležitost. Částečně mají pravdu. Tantra je opravdu hodně spojená s lidskou sexualitou, není však pouze o ní. Podle filozofie tantry cesta k opravdovému štěstí a naplnění vede přes doteky, sexuální energii i spojení se sebou samým a partnerem.

Tantra rozvíjí nejen tělesné, ale také smyslové vnímání. Tantrická masáž je intimní rituál prohlubující sexuální prožívání. Pomáhá nalézt rovnováhu, uvolňuje a zbavuje napětí a stresu. Může také pomoci vyřešit potíže se poruchami erekce, prožíváním orgasmu, ale i otěhotněním.

Tantra může posloužit také jako příjemná inspirace pro osvěžení sexuálního života.

Oboustranný kontakt není povolený

To je také jeden z hlavních rozdílů mezi klasickou erotickou masáží a tantrickou masáží. Při tantrické masáži masér či masérka zastává pouze pasivní roli. Zatímco provádí masáž prostřednictvím dotyků a hlazení, klient se může plně uvolnit a soustředit se pouze na své pocity. Klient se masírujícího nikdy nedotýká, aby nedošlo k porušení potřebné energie.

Při tantrické masáži je více než při kterékoliv jiné masáži důležitá důvěra a sympatie mezi masírujícím a klientem. Proto masáži předchází rozhovor v příjemném prostředí třeba při šálku dobrého čaje. Masér či masérka si s klienty důvěrně popovídají o jejich potřebách a o tom, jak si tantrickou masáž představují. Sami se rozhodnou, po jakém prožitku, uvolnění či stupni vzrušení touží.

Následuje samotná tantrická masáž, při které lze očekávat jedinečný zážitek.

Tantrická masáž je pro jednotlivce i pro páry

O tantrické masáže je stále větší zájem. Využívají je muži, kteří touží po odpočinku a těší se na to, že se jim po hektickém dni bude někdo věnovat. Ženy zase touží po pocitech důvěrného spojení a intenzivních prožitcích.

Vyčerpaným lidem zase tantrická masáž doslova dobijí baterky. Při tantrické masáži vybočí ze zažitých rolí a alespoň na pár hodin mohou být konečně sami sebou.

Témata: krása, masáže


Slevový server garantuje: