SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Zábava > Jak přemluvit partnera na adrenalinový zážitek

Jak přemluvit partnera na adrenalinový zážitek

Jak přemluvit partnera na adrenalinový zážitek Možná si říkáte, že byste se svým partnerem rádi prožili něco neobvyklého, nebo netušíte, jakým dárkem jej překvapit k narozeninám. Popřemýšlejte nad adrenalinovým zážitkem. Prožít jej můžete společně nebo vás potěší nadšený výraz, kterým ocení váš originální dárek.

Spousta mužů protáčí panenky, když se je partnerka snaží přemluvit k romantické procházce či k večeři při svíčkách. Zkuste je pro jednou překvapit a nadělit jim dárek, na který nikdy nezapomenou. Adrenalinová zábava je totiž to, co praví muži dokáží ocenit. Jaké máte možnosti?

Adrenalinová zábava ve dvou

Pokud nemáte strach z výšek nebo se je snaží překonat, skvělou volbou jsou lanové dráhy a parky. V výšce několik metrů budete moci společně zdolávat nejrůznější překážky, přelezy, houpačky a drahy. Zjistíte, na kolik jste odvážní a zruční, i to jakou máte fyzickou a psychickou odolnost. O svůj život se obávat nemusíte. O vaši bezpečnost se postará sedací úvazek, helma a rukavice.

Některé adrenalinové parky nabízí také další zážitky - divokou jízdu na koloběžkách, horských kolech, terénních čtyřkolkách či bungee trampolíny. V rokytnickém parku si můžete vyzkoušet i adrenalinový snowtubing. V největším českém lanovém parku Tarzanie si můžete vyzkoušet skok ze 13 metrů, kde na vlastní kůži prožijete volný pád.

Tipy na adrenalinové parky v Česku

  • Rekreační areál Čertoryje v Trutnově
  • Adrenalin Park v České Vsi u Jeseníků
  • Adrenalin park Rokytnice nad Jizerou
  • MonkeyPark v Harrachově ve Špindlerově Mlýně
  • Green Valley u Chotýšan u Benešova
  • Lanové centrum Jungle park v Brně

Adrenalinová zábava pro pravé chlapy

Miluje váš partner adrenalin, ale pro vás to není to pravé? Dopřejte mu jedinečný zážitek. Některé můžete prožít společně, pokud se odhodláte, jiné s klidným svědomím přenechte mužům.

Tandemový seskok a bungee jumping

Tandemový seskok nebo bungee jumping je ideální dárek pro muže, který se nebojí výšek. Skáče se z letadel, mostů, televizních věží i jeřábu. Stačí si vybrat z nepřeberné nabídky. Pokud prozkoumáte slevové portály, určitě narazíte na skvělou slevu.

Za vlnami nemusíte k moři

Pro milovníky velkých vln už není nutné vyrazit k moři. Surfové vlny si totiž můžete sjet ve speciálních vodních arénách. Jedna taková se například nachází v Praze. Zkušení instruktoři vás naučí pohybovat se na bodyboardu a poté na surfu. Pokud se tedy chystáte v létě surfovat, tohle je skvělá možnost, jak pochytit první zkušenosti.

Jízda supersportovním autem

Rychlá auta představují pro muže to samé jako červený šátek pro býka. Který muž by se alespoň jednou za život netoužil projet ve Ferrari, Lamborghini, Fordu Mustang či jiném stroji, pod jehož kapotou řádí stovky koní? Není to nemožné, jízdy supersportovními vozy se totiž prodávají jako adrenalinový zážitky pro muže.

Letecké simulátory

Co takhle se trochu proletět a užít si adrenalinovou zábavu v oblacích? Nemusíte umět létat ani trochu. Speciální nabídku pro fanoušky létání představují letecké simulátory, kde si vaše drahá polovička vyzkouší, jaké to je pilotovat sportovní letadlo, ohromné dopravní letadlo, vrtulník nebo dokonce stíhačku. Až uvidíte nadšeného partnera, jistě si to rády vyzkoušíte také.

Toužíte po adrenalinovém zážitku nebo vybíráte netradiční dárek pro kamaráda či člena rodiny. Podívejte se na nabídku zážitků za výhodné ceny.Slevový server garantuje: