SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Relax > Jak z vás masáž udělá nového člověka

Jak z vás masáž udělá nového člověka

Jak z vás masáž udělá nového člověka Kdo by neměl rád masáže. Ať už po náročné manuální práci nebo po dni stráveném v kanceláři si Češi dopřávají masáže poměrně ve velkém. Za hodinu, což je více než dostatečná doba pro uvolnění svalů, nemusíte zaplatit více než dvě stovky a výsledek stojí za to – budete se cítit jako znovuzrození.

Masáží je ovlivněn doslova každý systém v těle, od svalů přes krevní oběh až po mentální stav. Proto jsme pro vás vybrali tři překvapivé účinky masáže, které z vás udělají nového člověka!

1. Pomáhá při problémech se zažíváním

Díky stimulaci svalstva je masáž skvělým pomocníkem při řešení zažívacích a vylučovacích potíží. Uvolňováním napětí svalů se zlepšuje jak pohyb žaludku při zpracování potravy, tak činnost střev.

Především těm, kteří pracují v oborech vyžadující odolnost vůči stresovým situacím, může kvalitní masáž zcela ulevit od nepříjemností způsobených právě stresem.

2. Nebude vás trápit nespavost

Stejně jako v případě problémů se zažíváním je i většina problémů se spánkem způsobená stresem. Do postele pak uleháme pod vnitřním tlakem, se zbytečnými obavami z budoucnosti, nebo čistě deprimovaní vlastním neúspěchem. To vše a mnoho dalších negativních myšlenek způsobuje výkyvy nálad a tím i nekvalitní spánek.

Masáže jsou v případě řešení problémů s nespavostí i špatnými sny ideální. Nejen že při ní relaxuje tělo, ale také mysl. To proto, že při masáži se do těla vyplavují endorfiny, díky nimž má člověk dobrou náladu. Pravidelné týdenní masáže mají ověřený pozitivní vliv na kvalitu spánku.

3. Uleví po vašich fyzických aktivitách

Informace, která není nijak překvapivá – masáž uvolňuje svalstvo – má nicméně ještě několik zajímavých doplňujících účinků.

Například v současnosti tak oblíbené běhání je vhodné doplnit masáží. Stejně tak masáž po návštěvě posilovny je neocenitelnou praktikou pro regeneraci svalů.

Masáž totiž pomáhá svalům uvolnit se mnohem lépe než odpočinek. Zefektníte tím růst svalové hmoty a podpoříte hybnost těla.

Nezapomeňte zkontrolovat seznam aktuálních slev na masáže ve vašem městě! Nejen že ušetříte, ale také uděláte něco příjemného a prospěšného pro své tělo!

Témata: krása, masáže


Slevový server garantuje: