SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Relax > Léto se blíží, zpevněte své tělo

Léto se blíží, zpevněte své tělo

Léto se blíží, zpevněte své tělo Zatímco v zimě své křivky spíše ukrýváme, na jaře odhazujeme těžké kabáty, které střídají slušivé sukně, šaty a kabátky. Blížící se léto odhalí ještě více. K získání štíhlých a pevných křivek pomůže samozřejmě zdravá výživa a pravidelný sport. S posledními nedostatky si poradí speciální zeštíhlující kůry.

Dámy a pánové, zbystřete. Trápí vás pár kil navíc a drobné faldíky, se kterými už si nevíte rady? Vyzkoušejte některou z vytipovaných kosmetických procedur, které podporují hubnutí, zeštíhlují a navíc vás zbaví nevzhledné celulitidy. Díky nim budou vaše křivky v létě naprosto dokonalé.

Detoxikační masáž

Po zimě bývá tělo zanesené škodlivými látky, které zpomalují metabolismus a brání hubnutí. Díky detoxikaci důkladně pročistíte tělo a získáte hned několik benefitů - lepší náladu, energii na rozdávání a štíhlejší tělo. Kvalitní detoxikační masáž zbaví tělo škodlivých látek, obnovuje lymfatický systém a zlepšuje tak vzhled pokožky. Dopřejte si navíc odlehčený detoxikační jídelníček a brzy budete překvapené štíhlejší postavou a pevnější pokožkou bez celulitidy.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je masáž celého těla, která se provádí ručně nebo pomocí speciálního přístroje. První variantu provádí zkušený terapeut, který se jemnými pohyby snaží obnovit a znovu rozproudit lymfatický systém. Ten je důležitý při odvádění škodlivých látek a přebytečné vody.

Lymfodrenáž s přístrojem je snazší a levnější, ale ne tak precizní. Lymfodrenáž pomáhá zeštíhlit postavu v problematických partiích a zbavit tělo nepěkných dolíčků - celulitidy.

Kryolipolýza

Efektivní a viditelné odbourání tuku slibuje moderní metoda hubnutí kryolipolýza, která má údajně téměř stejné výsledky jako klasická liposukce.

Kryolipolýza je však bezbolestná komfortnější a hlavně šetrnější způsob, jak získat pěkné křivky. Principem je řízené zmrazení podkožního tuku v problematických partiích. To způsobí rozpad buněk a odumřelé tukové buňky jsou z těla vyloučeny přirozenými metabolickými procesy. Ideální je absolvovat alespoň tři ošetření.

Magic Wrap

Jedná se o speciální velice intenzivní lymfatickou masáž v podobě celotělového zábalu, jejímž hlavními cíli je detoxikace celého těla a okamžité zeštíhlení. Tato zeštíhlující procedura slibuje zlepšení vzhledu a zpevnění pokožky celého těla, obnovení vitality, zbavení únavy, odstranění toxických látek a nadměrné vody v těle.

Jak Magic Wrap funguje? Tělo je zabaleno do osmi bandáží předem namočených a zahřátých ve speciální lázni.

LPG lipomasáž

Zejména mezi ženami toužícími po ladných křivkách vzrůstá zájem o bezbolestné metody, které jejich tělo zkrášlí bez bolesti a operace.

LPG lipomasáž patří mezi příjemné metody, které znovu nastartují metabolismus, podpoří celkový detox a zbaví vaše tělo celulitidy. Při masáži prováděné speciálními hlavicemi si odpočinete a jako bonus získáte krásnější postavu.

Naše rada na závěr: Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv metodu, mějte na mysli, že nejsou zázračné. Nejlepších výsledků dosáhnete tedy, pokud zároveň pravidelně sportujete a jíte zdravěji.Slevový server garantuje: