SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Cestování > Nejoblíbenější lyžařská střediska v ČR

Nejoblíbenější lyžařská střediska v ČR

Nejoblíbenější lyžařská střediska v ČR Zima mílovými kroky přichází a lyžařská centra se připravují na nápor milovníků aktivně strávených mrazivých dnů. Ať už s rodinou, přáteli nebo ve dvou, dovolená strávená na zasněžených vrcholech hor má své nepopsatelné kouzlo. Po skvělém dni stráveném na lyžích, snowboardu nebo třeba sáňkách je kouzelné usednout do horské chaty na grog a pozorovat padající sníh z oken.

Našli jsme pro vás tři české skiareály, ve kterých si nejlépe užijete zimních radovánek!

Skiareál Klínovec

Moderní skiareál Klínovec je největším lyžařským střediskem v Krušných horách.

Je rovněž propojen s německým skiareálem Fichtelberg, čímž tvoří komplex pro zimní sporty, od lyžování přes snowboarding až po hřiště pro děti. Jednou ze služeb návštěvníkům je doprava zdarma mezi jednotlivými vrcholy. Také lze využít dopravu přes hranice do Německa, která je též zdarma.

A pro opravdu nadšené sjezdovkáře je připravena tříkilometrová sjezdovka!

Skiareál Ještěd

Přímo na Ještědě nad malebným Libercem se nachází poměrně velký park pro zimní radosti. Je navíc skvěle přístupný, protože se nachází přímo u města a není tedy problém se k němu snadno dostat autem, MHD i pěšky.

Samotný areál prošel v rámci zkvalitnění služeb rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se zde také skokanský areál, bikepark a běžecký areál Vesec.

Skiareál Dolní Morava

Milovníky sjezdovek vyhledáváný skiareál Dolní Morava nabízí atraktivní dráhy pro lyžaře a snowboardisty.

Je vhodný pro rodinné výlety, protože nabízí také rekreační aktivity jako bobování, sjezdy pro sáňky a především kvalitní dětský park, kde se vaše děti rozhodně nebudou nudit.

V areálu stojí unikátní Stezka v oblacích – procházka po složitě propletených lávkách ve výšce 55 metrů. Ti odvážní se mohou natáhnout na tzv. kapku – síť ve výšce 50 metrů nad zemí, ti méně odvážní pak jistě ocení naučnou stezku.

Nezapomeňte zkontrolovat aktuální nabídku slev pobytů v českých skiareálech! Jistě si vyberete z mimořádné nabídky pobytů spojených s permanentkami a mnoha výhodami navíc.

Pokud hledáte lyžování v zahraničí, možná vás budou zajímat Nejlepší lyžařská střediska u našich sousedů.Slevový server garantuje: