SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Cestování > Romantický víkend váš vztah znovu nakopne

Romantický víkend váš vztah znovu nakopne

Romantický víkend váš vztah znovu nakopne Občas se stane, že to ve vztahu už nefunguje tak, jako dřív. Nemusí jít o vzájemnou nevraživost, stačí, když se slunné léto přehoupne do chladného podzimu a dobrá nálada je tatam.

Naštěstí konec léta neznamená konec radosti a romantiky. Listy stromů září barvami, ze skříně můžete vytáhnout pěkné oblečení, ve kterém byste se jinak potili, a atmosféru navodí příjemné posezení u krbu či v oblíbené restauraci u sklenky vína.

Abyste se zbavili negativních myšlenek, je třeba je nahradit myšlenkami pozitivními. Co takhle vyrazit někam, kde to neznáte? A třeba si přitom pořádně odpočinout?

Wellness nebo výlet za dobrým jídlem?

Vzít svou drahou polovičku na romantický víkend? Tím rozhodně nic nezkazíte. Stačí jen zjistit, co vás bude společně bavit nejvíce.

Takový wellness pobyt potěší každého - uvolnit se při masáží, zaplavat si v krytém bazénu, rochnit se ve vířivce a když zbude dost energie, můžete si dát saunu nebo třeba fitness.

Dáváte přednost gastronomii? Vezměte partnera na víkend do hotelu s vyhlášenou kuchyní. V průběhu dne stihnete procházku městem či přírodou a večer si přiťuknete kvalitním vínem za mihotavého světla svíček.

A nebo se vydejte do měst s vyhlášenými historickými památkami. Poznáte nová místa a ještě se něčemu přiučíte. Nemusí jít přitom jen o města v ČR - poznávat cizí země je skvělá příležitost, jak utužit vzájemné sympatie, a teď po sezóně jsou ceny velmi příznivé.

Jednoduše, není v tom žádná věda.

Nezapomeňte zkontrolovat aktuální nabídku slev na romantické pobyty v ČR i zahraničí. Jistě si ze široké škály zajímavých lokalit vyberete podle svých představ.Slevový server garantuje: