SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Cestování > Udělejte na Valentýna radost sobě i své drahé polovičce

Udělejte na Valentýna radost sobě i své drahé polovičce

Udělejte na Valentýna radost sobě i své drahé polovičce Valentýn, Valentýn, Valentýn... hřejivý den v mrazivém únoru. Tak jako každý rok i letos se budou chtít zamilovaní předvést před svou drahou polovičkou. Večeře při svíčkách, nějaký ten sekt a kdo chce být hodně nóbl, sežene kvalitní šampaňské. Na to už nějaká tisícovka padne, ale proč utrácet jen za jednu lahev, když v podobné cenové relaci seženete mnohem zajímavější zážitky, kterými ohromíte svou milovanou či svého milovaného?

Máme pro vás tři skvělé tipy na valentýnské dárky jako ušité na míru pro tento romantický den – a vaše peněženka vás za to bude milovat také!

Romantický pobyt ve dvou

Pobyt v krásném hotelu s dobrým jídlem a pitím už dávno není nedostupný luxus. Už za pár tisíc získáte nadstandardní zážitek, který je pro svátek zamilovaných jako stvořený. Záleží jen na vás, jakým směrem budete chtít pobyt směřovat. Pokud jste akčněji založený pár, horská chata s prostorem pro lyžování a snowboarding vaše aktivity určitě uspokojí. Pokud naopak chcete vypnout, najděte hotel s wellness. V ceně bývá zahrnuto neomezené používání bazénu, posilovny a několik relaxačních procedur. A pokud jste milovníky dobrého jídla, poohlédněte se třeba po zahraničních pobytech, kdy je ochutnávka místní kuchyně součástí programu. Ze širokého seznamu aktuálních pobytů je radost si vybírat.

Vyrazte za kulturou

Květina a bonboniéra, případně nějaký ten šperk? Takovou klasiku je potřeba něčím osvěžit. Vstupenka na kulturní akci je v tomto případě perfektní volbou. Pokud váš milovaný protějšek zbožňuje hudbu, proč mu neudělat radost lístkem na koncert kvalitní kapely? Nebo si třeba zajít poslechnout klasickou hudbu v podání kompletního orchestru? Rovněž návštěva historických památek a hradů je skvělou volbou, jak si užít čas ve dvou. A když budete chtít potěšit oči něčím jiným než jen šedí ulic, zaskočte třeba na výstavu obrazů nebo fotek! Slevy na kulturní akce jsou v kurzu.

Zablbněte si

Co se třeba proletět horkovzdušným balonem a při západu slunce si přiťuknout sklenkou vína nad městem či otevřenou krajinou? To je pořádná romantika! Jenže co když už jste z toho všeho rozněžnělí? Chcete přitvrdit? Bez problémů – kupte sobě a svému partnerovi voucher na střelnici a vyzkoušejte si moderní i historické pušky a samopaly na vlastní kůži. Potom se třeba projedete v obrněném transportéru... anebo v luxusním nadupaném sporťáku Lamborghini, Ford Mustang či Ferrari, případně se proletíte větroněm nebo vyhlídkovým letadlem. Podívejte se na zážitkový seznam plný slev, je toho opravdu hodně.Slevový server garantuje: