SlevyDnes > Magazín SlevyDnes > Cestování > Wellness je vždy dobrý nápad

Wellness je vždy dobrý nápad

Wellness je vždy dobrý nápad Wellness pobyty jsou fantastickou možností jak si odpočinout a vypnout od každodenního shonu a stresu. Za příznivé ceny v současnosti naleznete široké spektrum pobytů zaměřených na různé léčebné i odpočinkové kúry spojené s něčím navíc – ochutnávky místní gastronomie, večeře pro dva, venkovní aktivity a podobně. Aby se váš pobyt jaksepatří vydařil, máme pro vás tři rady, díky kterým si wellness stoprocentně užijete.

1. Ujasněte si, jaký druh wellness chcete

Wellness pobytů je v současnosti obrovská škála a není wellness jako wellness.

Čokoládové masáže, thajské nebo tradiční? Pivní lázně? Sauna nebo pára? Plavecký pobyt? Solné jeskyně? Wellness pro dva? Je to pouze na vás. A vybírejte pečlivě.

Je jasné, že když nemáte rádi horko, asi těžko si budete vybírat pobyty s ranní a večerní saunou, ale ani zbytečně neexperimentujte. Pokud nechcete zkoušet nové věci, sázejte raději na jistotu. Masáže se stále drží na první příčce mezi wellness pobyty.

2. Ověřte si zkušeností ostatních

Hotely nabízející wellness pobyty se na nabídku relaxačních procedur zaměřují a je jisté, že je před vámi vyzkoušely stovky i tisíce návštěvníků. Internet je v tomto případě váš velký pomocník, protože na něm snadno naleznete recenze a zkušenosti s jednotlivými zařízeními. Vysoký počet kladných hodnocení vám snadno napoví, že vás čeká kvalitní zážitek.

Avšak pozor! Pokud jde o zaběhlý hotel, který má velmi málo hodnocení, z nichž většina je neobvykle pozitivních, může se jednat o marketingový tah ze strany hotelu a tedy neobjektivní hodnocení. Vybírejte si hotely, které navštívilo mnoho spokojených zákazníků.

3. Navštivte hotel ještě před nákupem pobytu

Může se zdát, že jezdit do hotelu na obhlídku je zbytečná investice času a peněz, ovšem opak je pravdou.

Pořád je lepší udělat si menší výlet než pak skončit několik dní v hotelu, který vám nebude vyhovovat a navíc být o pár tisícovek lehčí. Pokud byly internetové recenze rozporuplné, nebo jednoduše chcete navštívit specifický hotel (nabízející například nějakou neobvyklou službu), takový malý průzkum na vlastní kůži rozhodně neuškodí.

Dozvíte se díky tomu o čistotě zařízení, lokalitě, dostupnosti, blízkém okolí a dalších aspektech hotelu.

Wellness pobyty už dávno nejsou nedostupným luxusem a za málo peněz dostanete hodně muziky. Pokud nad nějakým uvažujete, podívejte se na aktuální nabídku slev wellness pobytů a užijte si relax společně s partnerem či partnerkou.Slevový server garantuje: